İthalat İhracat

İthalat İhracat

Dünyada üzerinde yer alan birçok ülke ve firma ithalat yaparak, ekonomisini geliştirmek istemektedir. Özellikle ithalatta, ekonominin artmasını sağlayan firmalar, birçok prosedürle karşı karşıya gelmektedir. Firmalar ithal edilen ürün hakkında, gümrük vergisi ve taşıma hizmetlerinden az maliyetli bir şekilde yararlanmak istiyorsa, çok fazla araştırma yapması gerekmektedir. Bu konuda tecrübe sahibi olan firmamız; bayilik, ithalat ve ihracatta sizlere yardımcı olacak personellerimize yer vermektedir. Çok fazla prosedürü takip etmenize gerek kalmadan, tüm sorumluluğu üzerimize alarak, sizlere en iyi hizmeti sağlıyoruz. İthalat ve ihracat alanında; ürünlerinizin pazarlanması ve en iyi şekilde tanınması için reklamının en iyi şekilde yapılması gerekmektedir. Sektörünüzün müşteri potansiyeli ve müşteri ile iletişimlerinizin doğru şekilde gerçekleşmesi gerekmektedir. Uluslar arası bayiliklerimiz ve ithalat-ihracat için hazırlanması gereken belgeler konusunda, sizlere hizmet vererek, işlerinizin sorunsuz bir şekilde yürütülmesine katkıda bulunuyoruz.

İthalat İhracat Hizmetlerimiz

Özellikle uluslar arası kargonun çok maliyetli ve zor olduğu bu zamanda, sizlere en güvenilir ve ekonomik kargo hizmetini sunuyoruz. Danışmanlık, müşavirlik, tercümanlık, ikamet izni, taşımcılık ve kargo hizmetlerimizle firmamız, ithalat-ihracat hizmeti ile de sizlere yardımcı olmaktadır. İthalat ve ihracatta pazarlamanın öneminin bilincinde olarak, önceden yapılan çalışma ile pazarlanacak olan ürününüzün satış ve müşteri bağlantılarının gerçekleşmesinde danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Para transferinde gerekli olan tercümanlık konusunda sorun yaşamadan, kısa sürede ve güvenilir bir şekilde pazarlama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle ithalat alanında haksız rekabetin önlenmesi için bir takım kurallar yer almaktadır. Bu kurallar çerçevesinde, sizlere hizmet sağlamaktayız.

İthalat İhracat Ürünlerinde Türkiye

Türkiye ihracat sektöründe; madencilik, tarım ve imalat sanayinde, ABD, İngiltere, Rusya, Fransa, Almanya ve İtalya gibi ülkelere ihracat gerçekleştirmektedir. Türkiye olarak, ithalat ürünlerimiz ihracata göre daha fazladır. Almanya, Fransa, İtalya ve İngiltere gibi ülkeler arasında en fazla ithalat gerçekleştirdiğimiz ülke Almanya’dır. Bu bilgiler doğrultusunda, hangi sektörün daha çok pazarı olduğunu kestirebilmek mümkündür. Danışmanlık, pazarlama ve bayiliklerimiz sayesinde, ürünlerinizi en iyi şekilde pazarlama imkanını sizlere sunmaktayız. Karşılıklı güven çerçevesinde gerçekleşen sözleşme ile kısa sürede işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İhracata Başlarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Genellikle çoğu firma veya kişiler, ürettikleri ürünü ihracat yaparak dünyaya açılmak istemektedir. El işi ile evde yapılan ürünler bile, ihracat pazarına sunularak, kısa sürede büyüme sağlanabilmektedir. Burada önemli olan nokta, pazarlayacağınız ürünün detaylı bilgisi, pazarı, sermaye ve müşteri ile bağlantılar önemli unsurlar olarak yer almaktadır. Kişi veya firmalar ürünün ihracatında mutlaka uzman bir danışmandan yardım alarak, prosedürlerin detaylarından kısa sürede kurtulabilirsiniz. Firmamız danışmanlık hizmeti ile gerekli belge ve prosedürler konusunda, sizlere destek olmaktadır. Ürününüzün en iyi şekilde tanıtılması ve pazarlanması konusunda sizlerin yanında yer alarak, ihracatta gelişmenizi sağlayacak adımlar atmanızı sağlayarak, kaliteli bir hizmet sunmaktadır.